Relacja z Animal Party!

Opublikowane przez Jump Now / ZF w dniu

17 lutego w naszym Parku Trampolin odbyła się szalona zabawa Animal Party. Powracamy do wspomnień wraz z kolorową fotorelacją!

W dniu zabawy Park zmienił się w prawdziwą Dżunglę, z wysokimi drzewami i lianami, ścianka wspinaczkowa stała się Małpim Gajem, a na siatkach zabezpieczających trampoliny zagościły wizerunki zwierząt. Do wystroju pasowały kolorowe stroje zwierząt, w które przebrani byli zarówno animatorzy jak i uczestnicy zabawy. Dodatkowo kto miał ochotę mógł wziąć udział w profesjonalnym face-paintingu, dopełniającym zwierzęce przebranie.

Gepardzie cętki, tygrysie pręgi, łaty, pióra i zwierzęce uszy – w takim otoczeniu zaczęliśmy świetną zabawę na trampolinach. A jak mijał nam czas? Bawiliśmy się z animatorami, skakaliśmy przez przeszkody, braliśmy udział w wyścigu niedźwiadków, wspinaliśmy się w Małpim Gaju, rozwiązywaliśmy zwierzęce zagadki, wygrywaliśmy super nagrody w różnych konkurencjach. Towarzyszyły temu wspaniałe aranżacje estetyczne oraz skoczna oprawa dźwiękowa.

Dodatkowym celem zwierzęcej imprezy była organizowana przez nas zbiórka przeznaczona na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Gnieźnie. Dzień imprezy był finałem akcji, w której udało się zebrać sporą ilość karmy, koców, zabawek i innych potrzebnych rzeczy. Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do zbiórki, bez Was by się nie udało!