Akrobatyka

Każdy chętny by rozwinąć lub udoskonalić swoje umiejętności skakania na trampolinie może skorzystać z naszych ZAJĘĆ AKROBATYCZNYCH.
Salta, fiflaki, gwiazdy, stanie na rękach czy na głowie i wieeeele wieeele innych… Jeśli masz ochotę opanować te umiejętności dołącz do nas! Zajęcia akrobatyczne odbywają się w środy i soboty. Ponieważ utworzyliśmy dwie grupy, mogą brać w nich udział zarówno osoby początkujące – które będą uczyły się od podstaw jak i zaawansowane – które będą doskonaliły swój warsztat. Istnieje także możliwość zarezerwowania lekcji indywidualnych, podczas których trener poświęci Wam całą swoją uwagę.

Dasza

Dasza pochodzi z Ukrainy(Równe). W wieku 4 lat rozpoczęła treningi gimnastyki sportowej. W czasie swojej kariery udało się jej trzykrotnie osiągnąć mistrzostwo Ukrainy oraz przez dwa lata była w reprezentacji Ukrainy. 

Studiowała w Uniwersytecie w Kijowie na kierunku Trenerskim z gimnastyki sportowej do momentu rozpoczęcia wojny. Po czym przeprowadziła się do Poznania, gdzie kontynuuję studia na AWF.   

W Kijowie była również trenerką w klubie gimnastycznym.

Maria

Maria Ostańska – trenerka akrobatyki, dietetyczka, która aktualnie cały czas rozwija swoje umiejętności pod okiem Artura Zakrzewskiego, wielokrotnego mistrza Polski i złotego medalisty Igrzysk Europejskich.

Trenerka prowadzi zajęcia w przedszkolach, organizuje warsztaty oraz prowadzi indywidualne lekcje dla dzieci i młodzieży, o różnym poziomie zaawansowania.

Obie nauczą Was salt, fiflaków, gwiazd, stania na rękach czy na głowie i wieeeele wieeele innych…