AKROBATYKA

Każdy chętny by rozwinąć lub udoskonalić swoje umiejętności skakania na trampolinie może skorzystać z naszych ZAJĘĆ AKROBATYCZNYCH.
Salta, fiflaki, gwiazdy, stanie na rękach czy na głowie i wieeeele wieeele innych… Jeśli masz ochotę opanować te umiejętności dołącz do nas! Zajęcia akrobatyczne odbywają się we wtorki, czwartki i soboty. Ponieważ utworzyliśmy dwie grupy, mogą brać w nich udział zarówno osoby początkujące – które będą uczyły się od podstaw jak i zaawansowane – które będą doskonaliły swój warsztat. Istnieje także możliwość zarezerwowania lekcji indywidualnych, podczas których trener poświęci Wam całą swoją uwagę.

Dasza

Zajęcia w czwartki:

  • godz. 17:00 – grupa podstawowa
  • godz. 18:00 – grupa zaawansowana

Dasza pochodzi z Ukrainy(Równe). W wieku 4 lat rozpoczęła treningi gimnastyki sportowej. W czasie swojej kariery udało się jej trzykrotnie osiągnąć mistrzostwo Ukrainy oraz przez dwa lata była w reprezentacji Ukrainy. Studiowała w Uniwersytecie w Kijowie na kierunku Trenerskim z gimnastyki sportowej do momentu rozpoczęcia wojny. Po czym przeprowadziła się do Poznania, gdzie kontynuuję studia na AWF. W Kijowie była również trenerką w klubie gimnastycznym.

Maria

Zajęcia w soboty:

  • godz. 10:00 – grupa podstawowa
  • godz. 11:00 – grupa zaawansowana

Maria Ostańska – trenerka akrobatyki, dietetyczka, która aktualnie cały czas rozwija swoje umiejętności pod okiem Artura Zakrzewskiego, wielokrotnego mistrza Polski i złotego medalisty Igrzysk Europejskich.

Trenerka prowadzi zajęcia w przedszkolach, organizuje warsztaty oraz prowadzi indywidualne lekcje dla dzieci i młodzieży, o różnym poziomie zaawansowania.

Artem

Zajęcia we wtorki godz. 17:00

Artem trenuje akrobatykę 13 lat i nieustannie rozwija swoją pasję i zdobywa nowe medale. Jest tytułowanym wicemistrzem Polski skoków na trampolinie z 2024 roku, mistrzem Ukrainy z 2021 roku oraz wygranym w międzynarodowym konkursie akrobatycznym z 2019 roku. W ciągu ostatnich dwóch lat prowadził liczne zajęcia akrobatyczne dla dzieci i dorosłych.

Nasi trenerzy nauczą Was salt, fiflaków, gwiazd, stania na rękach czy na głowie i wieeeele wieeele innych…