GORDONKI – zajęcia muzyczne dla najmłodszych

???? Zajęcia Gordonowskie to profesjonalne zajęcia umuzykalniające dla dzieci (0-3lat), rozwijające zdolności muzyczne, oparte o innowacyjną koncepcję opracowaną przez profesora E.E. Gordona – MLT (Music Learning Theory).

???? Na muzycznych spotkaniach dzieci osłuchują z różnorodnymi melodiami i rytmami, które prezentowane są im głosem. Takie obcowanie z muzyką, od jak najmłodszych lat, daje im możliwość zbudowania bogatego słownika muzycznego, który jest narzędziem do swobodnego posługiwania się muzyką w przyszłości, rozbudzenia wrażliwości muzycznej oraz czerpania z niej jak największej satysfakcji i radości. Dodatkowo u maluchów tworzą się nowe połączenia nerwowe wpływające na cały ich wszechstronny rozwój.

???? Jest to również świetna okazja do poznania nowych melodii i rytmów oraz inspiracji do muzykowania z dzieckiem w domu!

???? Zajęcia trwają 30 min i odbywają się w przestrzeni bez butów na macie/ podłodze.

Bilet wstępu jednorazowy: 49 zł/30min

Karnet na 4 wejścia: 170 zł/4x30min

Zajęcia odbywają się co piątek o godzinie 10:30 na terenie naszego Parku Trampolin. Zachęcamy do zapisów poprzez kontakt telefoniczny: +48 693 118 118

Wskazówki dla rodziców:

????Na zajęciach posługujemy się wyłącznie językiem muzyki. Ważne aby nie rozmawiać z innymi rodzicami oraz do dziecka (nie rozpraszać jeśli nie jest to konieczne). W takich warunkach stwarzamy miejsce na odbieranie muzyki w taki sposób, na jaki jest dziecko gotowe oraz przestrzeń prowadzącemu na merytoryczne poprowadzenie spotkania.

????CISZA jest bardzo ważnym elementem zajęć, w której dziecko ma możliwość przetworzenia i włączenia się w zajęcia. Postarajmy się jej nie zakłócać.

????Zajęcia to nauka i zabawa dla Malucha, ale także przyjemność i doświadczenie dla opiekunów, którzy za pomocą wskazówek instruktora i na wyraźny sygnał mogą się włączać w zajęcia w takim zakresie, w jakim mają potrzebę i chęć!