DRZWI OTWARTE W JUMP NOW!

Opublikowane przez Jump Now / ZF w dniu

W związku z otwarciem zapisów na nowy sezon treningowy, serdecznie zapraszamy Was na bezpłatne DRZWI OTWARTE, na których będziecie mogli zobaczyć które nasze sportowe zajęcia są właśnie dla Was!

Terminy:

09.09 – zajęcia akrobatyczne z Marią:

  • na godz. 10:00 zapraszamy osoby początkujące, na zajęcia grupy podstawowej
  • na godz. 11:00 zapraszamy zapraszamy osoby, które mają już doświadczenie w tym sporcie, na zajęcia do grupy zaawansowanej

13.09 – zajęcia akrobatyczne z Daszą:

  • na godz. 16:00 – grupa początkująca
  • na godz. 17:00 – grupa zaawansowana

14.09 – zajęcia Akademii Jump Now z Dawidem

  • zapraszamy wszystkich zainteresowanych na godz. 17:00

Rejestracja na zajęcia poprzez stronę internetową lub kontaktując się z nami pod nr. tel. +48 693 118 118

SOBOTNIE ZAJĘCIA AKROBATYKI Z MARIĄ

Zajęcia poprowadzi Maria Ostańska – trenerka akrobatyki, dietetyczka, która aktualnie cały czas rozwija swoje umiejętności pod okiem Artura Zakrzewskiego, wielokrotnego mistrza Polski i złotego medalisty Igrzysk Europejskich. Trenerka prowadzi zajęcia w przedszkolach, organizuje warsztaty oraz prowadzi indywidualne lekcje dla dzieci i młodzieży, o różnym poziomie zaawansowania.

ŚRODOWE ZAJĘCIA AKROBATYKI Z DASZĄ

Dasza pochodzi z Ukrainy(Równe). W wieku 4 lat rozpoczęła treningi gimnastyki sportowej. W czasie swojej kariery udało się jej trzykrotnie osiągnąć mistrzostwo Ukrainy oraz przez dwa lata była w reprezentacji Ukrainy. Studiowała w Uniwersytecie w Kijowie na kierunku Trenerskim z gimnastyki sportowej do momentu rozpoczęcia wojny. Po czym przeprowadziła się do Poznania, gdzie kontynuuję studia na AWF.   W Kijowie była również trenerką w klubie gimnastycznym.

AKADEMIA JUMP NOW Z DAWIDEM

Zajęcia łączą w sobie elementy kalisteniki, akrobatyki, parkour oraz gry zespołowe. Kształtujące motorycznie zdolności koordynacyjne oraz podstawowe elementy gimnastyczne, takie jak: pozycje równoważne, skoki, przewroty, wspinaczka, przerzuty, pokonywanie przeszkód. Całość przebiega w atrakcyjnej dla dzieci formie z wykorzystaniem bezpiecznego sprzętu.